Адвокат Днепр — Пошторг - виграшу не буде! Розіграш та переможці акції
 

 Адвокатське об’єднання «Альфа»

Руський воєнний корабель, пішов на**й!

(096) 781-88-64
(099) 970-77-20

     
м. Дніпро, проспект Пушкіна, 29

Пошторг - виграшу не буде! Розіграш та переможці акції

 

Приз та виграш ПОШТОРГ – працюють шахраї, відгуки реальних учасників акції 2022

Виграшу ніякого немає! Це головне, що мають знати охочі дістати безкоштовний сир із мишоловки. Ми неодноразово розповідали про подібні шахрайські схеми таких компаній як DELUXE SHOP (ДЕЛЮКС ШОП) Start Money (СТАРТ МАНІ).

Відповімо на питання: Що таке Пошторг і варто йому вірити, контакти, виграш, Пошторг переможці 2022 року, Пошторг перевірити участь в акції, ПОШТОРГ каталог товарів, ПОШТОРГ контакти, Голова комісії Пошторг, що буде якщо не забирати посилку від пошторгу, Делюксшоп?

Що буде, якщо не забирати посилку ПОШТОРГ на пошті? НІЧОГО!

Все зводиться до одного: замовте товар і отримайте приз у розмірі 10 000, 400 000 гривень. Обіцяти можуть і мільйон, яка різниця, адже призу не існує. Посудіть самі, чи є державні лотереї, за участь у якій треба платити. За рахунок цих коштів і формується призовий фонд, який дістається переможцю. Це логічно та економічно обґрунтовано.

колектори Відповідно, як формується призовий фонд у 400 000 гривень у компанії ПОШТОРГ? Не невже за рахунок власних коштів, але тоді це благодійна організація, що суперечить логіці, оскільки головна мета будь-якого суб'єкта господарювання – отримання прибутку.

Дохід ПОШТОГ отримує саме від продажу товарів сумнівної якості. Відповідно, обіцянка призу в 400 000 гривень ні що інше, як спосіб збільшити продаж товарів, які ніхто, будучи здоровим глуздом, за такою ціною не купить.

Таким чином, якщо надійшло повідомлення ПОШТОРГ про участь у конкурсі/перемозі у конкурсі, головним призом якого є грошовий виграш, переможця визначить голова призової комісії – вас намагаються обдурити шахраї.

Більш того, ваші дані будуть передані іншим шахраям для подальших пропозицій про акції, конкурси та обіцянки неіснуючих виграшів: DELUXE SHOP (ДЕЛЮКС ШОП) Start Money (СТАРТ МАНІ).

Схема шахраїв ПОШТОРГ така:

- обіцянка призу за умови, що ви замовите товар у їхньому магазині (розкажуть який він хороший і пощастило, він зі знижкою);

- психологічний тиск і загрози: йде запис, ви зобов'язані забрати товар з пошти і т.д. (опціонально, не завжди буває на цій стадії);

- у разі відмови від посилки - дзвінки з вимогами забрати або погрози: ви уклали договір і зобов'язані його виконати, дайте грошей.

Боятися абсолютно нічого! Ніяких договорів ніхто не укладав, вимога сплати незаконна, тому шахраї вдаються до заходів психологічного тиску, аналогічним з роботою колекторів (Як позбутися настирливих колекторів).

приватний виконавець Голяченко ІванЯк боротися з колекторами - антиколектор розповість ТУТ. Консультація адвоката з кредитів безкоштовна.

 

Контакти та телефон компанії ПОШТОРГ .

Контакти та телефон компанії ПОШТОРГ вказані на їхньому сайті 0 (800) 301-525, а замість контактної інформації про поштову адресу вказано: 02300, м. Київ, а/я «ПОШТОРГ . Немає поштової адреси, і це вже має насторожити. Якщо все гаразд, то чого тоді вони бояться?

Звернемося до офіційних джерел, які контакти ПОШТОРГ вказані в державних реєстрах:
Контрагент ТОВ "ПОШТОРГ" зареєстровано 26.11.2007 за юридичною адресою 04212 , м. Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ТИМОШЕНКО, будинок 15. Керівником організації є БАЛАН ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА. Розмір статутного капіталу складає 150 000,00 грн.

А ось ще телефон колишнього касира НОВУСА, який перекваліфікувався на шахрайку Таня Темірбулатова 0987268462, 0443345164 яка обіцяє бонуси на всі існуючі магазини. Але, повернемося до шахраїв ПОШТОРГ, які обіцяють більший виграш при перемозі в акції (розіграші).

Статутний капітал 150 000 грн., при цьому обіцяний виграш 400 000 грн. - не лише вам. Нічого не бентежить? Чи не насторожує?

приватний виконавець Голяченко Іван

Реальні відгуки про компанію ПОШТОРГ.

У мережі Інтернет багато відгуків різної спрямованості. Не варто говорити про відгуки, розміщені на самому сайті цієї організації, їх важко назвати об'єктивними та реальними.

А ось реальні відгуки:

- Відгук: Компанія "Пошторг" (Україна, Київ) - Лохотронщики, [цензура]. 14.01.2021Відгук рекомендують:152 ГІДНОСТІ: Жодних недоліків: Примітивний лохотрон довірливих любителів халяви. Ви отримуєте у вигляді СМС "лист щастя", в якому Вам повідомляють про великий виграш (300...400 тис. грн.) і просять терміново зателефонувати за номером 0800... (номери можуть бути різними). Вони десь дізнаються Ваш номер телефону та Ваші ПІБ. Умовою отримання виграшу явл. купівля у них "акційного товару зі спеціальною знижкою". Пропонують кілька товарів у різних категоріях. Відправлення "Новою Поштою" або "Укрпоштою" з оплатою післяплатою при отриманні. Детальні характеристики та точне найменування товару, як правило, повідомити не можуть. Після наполегливих прохань таки називають товар. У мене була акустична колонка JBL-MINI за 899 грн. + 100 грн. за доставку. Ринкова ціна такої стовпчика без "спеціальної знижки" від 125 грн. джерело

- Механізм [цензура]: Вас втягують у багаторазові покупки за значно завищеними цінами будь-якого непотрібного барахла, постійно обіцяючи виплатити "виграш".колектори Такий лист може прийти від імені "Родиного Клубу" або будь-кого ще. Схема розлучення одна й та сама, спочатку купи, потім отримаєш виграш. Аналогічно було багато "виграшів" автомобілів. Такі листи переважно отримують пенсіонери, тому є припущення, що персональними даними торгує Пенсійний фонд. Рекомендую всім замовляти у них найдорожчий товар з відправкою "Новою Поштою", а потім його просто не отримувати і соотв. нічого не платити. В результаті [цензура] або втратять свій товар, або заплатять "Новою поштою" 2 рази за доставку та зворотне відправлення не отриманого товару. Дрібниці, але приємно покарати [цензура] хоча б на копійку. джерело

- Wenol Wenol 10.07.2021 19:53:25 До речі, у мене теж є сертифікат на 315 000 гр. закінчилася і я можу одягати шолом далі(шолом-це розлучення). джерело

Журналісти " Канал 24 також вивчили етикетки виробників. Подивилися, кому належать знаки товарів "Пошторг", "Імідж клуб", "Сімейний клуб" та Prizeme. Правила їх акцій – по телефону ніхто не розповідає і на посилку не кладе, вони доступні лише на сайті.

Якби пенсіонери мали можливість їх прочитати, то навряд чи велися б на це. Правила всіх цих магазинів затверджені непримітним ТОВ "Мейл сервіс".

Її власниця - Людмила Уфінцева. Ось вона, кінцевий бенефіціар ваших псевдовиграшів:

шахраї пошторг В офіційних правилах вказується, що переможцем є той, хто отримує саме повідомлення. Головний переможець це той, хто саме вже потім у розіграші оплаченими посилками виграв, – пояснила Людмила Уфінцева по телефону. Власник товарних знаків – інше ТОВ. Засновники: Андрій Карповець та Ігор Букур. Вони ж – засновники виробника товарів, які продають "псевдопризовники". Юридичні особи, задіяні у цьому бізнесі, періодично змінюються. Їхні засновники теж. (джерело)

 

 

шахраї пошторг- Aleks10000 Нюта м 22.09.2021 20:51:30 Ви замовте на 500 грн вам надішлють сертифікат про виплату 400000 але це буде тільки папірець що не буде вказано у нижньому кутку сертифіката. Людей розводять на гроші вартість товару, що повисла, в рази і пудрять мозок великою сумою грошей. Будьте уважні!!! джерело

Порада від нас: будьте пильні і не дозволяйте шахраям заволодіти вашим майном. Безкоштовний сир тільки в мишоловці, не потрапіть до неї!

 

Борг? нотаріус Личук Тарас Володимирович - Відгуки
  Приватний нотаріус Івано-Франківського ДНО Личук Тарас Володимирович - звідки борг? Отримавши повідомлен
Відгуки про нотаріус Данич Оксана Федорівна
  Приватний нотаріус Київського ДНО Данич Оксана Федорівна – звідки борг? Якщо вас цікавить адреса приватн
Позбавитися боргу Фінансової компанії Вердикт Капітал
   Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує. Антиколектор допомо
Cкасувати борг | приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ
   Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ, «Ідея Банк» – колектори вимагають борг за виконавчи
 Борг за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко Євгена Михайловича
Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович – колектори вимагають обов'язок, виконавчий напис. Останнім
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Частный исполнитель Дорошкевич Вера Леонидовна и исполнительное производство Приватний виконавець Дорошке
Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина
  Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина» откуда долг по кредиту? Если коллекторы Росвен Инвест Украина треб
Что запрещено коллекторам
  Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям
Обжалование постановления частного исполнителя
  Исполнительные производства частных исполнителей по взысканию задолженности МФО В последнее время участ
Что могут сделать коллекторы в Украине
 Что могут сделать коллекторы в Украине О коллекторах, методах взыскания долга перед МФО (микрофинансовыми
Финансовая компания АЛАНД
Финансовая компания АЛАНД что это и почему требуют вернуть долг. Как и большинство финансовых компаний, ФК А
Уступка прав требования Дельта банк
  Уступка прав требования Финансовой компании "АЛАНД" Исполнительная надпись частного исполнителя Горай Ол
Исполнительное производство частного исполнителя Малковой Марии Викторовны (2)
 Исполнительная надпись частного нотариуса Горай Олега Станиславовича, что это? Исполнительное производст

список материалов категории

Статья 6 Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года (ратифицирована Украиной 17.07.97) гарантирует право на справедливое и публичное разбирательство дела в разумный срок независимым и беспристрастным судом, созданным на основании закона при определении гражданских прав и обязанностей лица или при рассмотрении любого уголовного обвинения, предъявляемого лицу.