Адвокат Днепр — ТОВ Финансовая компания Центр Финансовых Решений»
 

 Адвокатське об’єднання «Альфа»

Руський воєнний корабель, пішов на**й!

(096) 781-88-64
(099) 970-77-20

     
м. Дніпро, проспект Пушкіна, 29

ТОВ Финансовая компания Центр Финансовых Решений»

 

 ТОВ "УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ", ТОВ "ФК "ВЕРОНА"- який борг, що таке виконавчий напис нотаріуса. Відповідає адвокат антиколектор

За громкою назвою ТОВ "Українські фінансові операції" (ТОВ "УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ") видаляються звичайні коллектори, викупливі борги в банках або фінансових компаніях, як КАЧАЙ ГРОШИ, ГРОШІ ВСІМ, МОНЕТ надписи нотаріусов - єдиним розповсюдженим на даному моменті способом перевірки боргу, рауменеться, рауменеться.

Но ведь коллекторов це цікавить менше всього, не правда ли?

приватний виконавець Голяченко ІванЯкщо ви вирішили звернутись до адвоката та запросити доброго спеціаліста по банківському, фінансовому праву, матиме відношення до вас, відкривши виконавче виробництво за непонятного для вас боргу, можливо, вже запропонувало залучити заробітну плату 20% щомісячного доходу або відреагувати на розрахунки в банку, про що надсилали повідомлення в онлайн -додатку банку, де відкривається рахунок і видається банківська карта.

Не варто шукати сайт УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ОПЕРАЦІЯ в Інтернеті, їх номер телефону, адреси, контакти.

Звернемось до офіційних джерел:

Повна назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ" Адрес Украина, 03150, Киев, улица Загородная, дом 15, офис 313

Дата основания 17.11.2016

Директор Сивек Станислав Сергеевич

Уставной капитал 7000000 грн.

Основной вид деятельности 64.19 Другие виды денежного посредничества

Владельцы: ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "СМАРТ ФИНАНС" основатель 3500000 грн. (50%) Шелудько Екатерина Павловна основатель 3500000 грн. (50%).

Ми розуміємо, що вас більше цікавить не те, що це за компанію, а на тому, як вони основують вайсдсківаю вайсківаю вайсківу.

Долг визикують за старим банківським кредитом або за боргом перед мікрофінансовою організацією. Оба варіанта - не законни.

Що таке виконавчий напис нотаріуса?

Час іде і все змінюється. Тепер колектори все менше і менше виконають функції «дзвонилок» і дзвонять, дзвонять і дзвонять боржнику, членам сім'ї, сусідам, родичам, друзям і все більше займаються реальним стягненням у зручний для них способом - шляхом вчинення виконавчого напису нотаріуса.

Якщо згадати недавні часи - колектори надзвонювали з погрозами, розповідали небилиці про порушення кримінальних справ за неповернення боргів, продаж всього майна і іншу маячню, несумісний із здоровим глуздом.

Також, абсолютно не вигідно, в тому числі ТОВ «Українські Фінансові Операції», подавати позов до суду. Це довго, дорого і найголовніше - безперспективно! Саме! Якщо колектори подали в суд то все, на що вони можуть розраховувати - отримати тіло кредиту і відсотки за фактичний термін кредитування за умовами договору (2 тижні або місяць), не більше. Суд не стягне відсотки, нараховані після закінчення терміну кредитування!

приватний виконавець Голяченко Іван

 

Набагато ефективніше звернутися із заявою до нотаріуса, часто без будь - яких документів отримати виконавчий напис і пред'явити її до приватного виконавцю. Схема розрахована на те, що не всі боржники мають можливість звернутися до адвоката і оскаржити її в суді. Лідером на проведення виконавчих написів був приватний нотаріус Горай Олег Станіславович, який в минулому році, за даними Житомирської прокуратури здійснив понад 110 000 виконавчих написів! При цьому оскаржуються не більше 10 000. У даний момент він позбавлений права на зайняття нотаріальною діяльністю і в його відношенні порушено кримінальну справу.

приватний виконавець Голяченко ІванЭто говорить про те, що не бійтеся захищати свої права! Оскаржте незаконне стягнення ТОВ «Українські Фінансові Операції» боргів за неіснуючими кредитними зобов'язаннями, закривайте виконавчі провадження, знімайте арешти з рахунків в банку і нічого не платите за необгрунтованими вимогам.

Виконання напису нотаріуса і стягнення на користь ТОВ «Українські Фінансові Операції». Виконавчий документ передається приватному виконавцю, який відкриває виробництво і накладає арешт на банківську карту або рахунок в банку, а так само звертає стягнення на доходи. Прийшов в бухгалтерію лист від приватного виконавця Клітченко О., Клименко Р., Мукорез Олександр Леонідович, Дорошкевич Віри Леонідовни- це воно і є. Терміново потрібно зупиняти виконавче провадження в судовому порядку і оскаржити виконавчий напис на користь ТОВ «Українські Фінансові Операції». Це складна робота, що вимагає спеціальних знань в юриспруденції і адвокати Адвокатського об'єднання "АЛЬФА" готові прийти на допомогу і надати кваліфіковану юридичну допомогу адвокатів в Дніпрі і Києві.

 

Борг? нотаріус Личук Тарас Володимирович - Відгуки
  Приватний нотаріус Івано-Франківського ДНО Личук Тарас Володимирович - звідки борг? Отримавши повідомлен
Відгуки про нотаріус Данич Оксана Федорівна
  Приватний нотаріус Київського ДНО Данич Оксана Федорівна – звідки борг? Якщо вас цікавить адреса приватн
Позбавитися боргу Фінансової компанії Вердикт Капітал
   Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує. Антиколектор допомо
Cкасувати борг | приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ
   Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ, «Ідея Банк» – колектори вимагають борг за виконавчи
 Борг за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко Євгена Михайловича
Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович – колектори вимагають обов'язок, виконавчий напис. Останнім
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Частный исполнитель Дорошкевич Вера Леонидовна и исполнительное производство Приватний виконавець Дорошке
Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина
  Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина» откуда долг по кредиту? Если коллекторы Росвен Инвест Украина треб
Что запрещено коллекторам
  Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям
Обжалование постановления частного исполнителя
  Исполнительные производства частных исполнителей по взысканию задолженности МФО В последнее время участ
Что могут сделать коллекторы в Украине
 Что могут сделать коллекторы в Украине О коллекторах, методах взыскания долга перед МФО (микрофинансовыми
Финансовая компания АЛАНД
Финансовая компания АЛАНД что это и почему требуют вернуть долг. Как и большинство финансовых компаний, ФК А
Уступка прав требования Дельта банк
  Уступка прав требования Финансовой компании "АЛАНД" Исполнительная надпись частного исполнителя Горай Ол
Исполнительное производство частного исполнителя Малковой Марии Викторовны (2)
 Исполнительная надпись частного нотариуса Горай Олега Станиславовича, что это? Исполнительное производст

список материалов категории

Статья 6 Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года (ратифицирована Украиной 17.07.97) гарантирует право на справедливое и публичное разбирательство дела в разумный срок независимым и беспристрастным судом, созданным на основании закона при определении гражданских прав и обязанностей лица или при рассмотрении любого уголовного обвинения, предъявляемого лицу.