Адвокат Днепр — Приватний нотаріус Головкіна Яна Вікторівна
 

 Адвокатське об’єднання «Альфа»

Руський воєнний корабель, пішов на**й!

(096) 781-88-64
(099) 970-77-20

     
м. Дніпро, проспект Пушкіна, 29

Приватний нотаріус Головкіна Яна Вікторівна

 

 Приватний нотаріус Головкіна Яна Вікторівна, Фінансова компанія Аланд, ТОВ Вердикт Капітал, ТОВ "Онлайн фінанс" - колектори вимагають борг, виконавчий напис.

Стягнення старих боргів без суду, за допомогою вчинення нотаріусами виконавчих написів, стало найпопулярнішим методом роботи колекторів по поверненню боргів. Про незаконність і відсутність правових підстав вчинення нотаріусами виконавчих написів ми розповідали неодноразово.

Проте, приватні нотаріуси Горай О.С., Секістова Т.І, Хара Н. беруться за подібні справи і задовольняють заяви фінансових компаній Аланд, Вердикт Капітал, Пристав і т.д. на видачу виконавчих написів. Список приватних нотаріусів, які співпрацюють з фінансовими компаніями Аланда, ВЕРДИКТ КАПІТАЛ, ТОВ "Онлайн фінанс" поповнився приватним нотаріусом Обухівського нотаріального округу Київської області Головкиной Я.В.

коллекторыУ кратце, нагадаємо, що незаконність вчинення виконавчого напису по старих кредитах полягає в тому, що законом не передбачено такого виду стягнення в досудовому порядку на договорах не нотаріальної форми, стягнення відбувається за межами трирічного терміну з моменту виникнення права вимоги, фінансові компанії (найчастіше) не повідомляють боржника про придбання права вимоги, що робить стягнення в примусовому порядку передчасним.

Самий одіозний приватний нотаріус Житомирського нотаріального округу Горай Олег Станіславович. У більшості випадків, Фінансові компанії Аланд, Вердикт Капітал, Пристав зверталися саме до приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу гора О.С., який здійснив понад 115 тис. Виконавчих написів в минулому році. За даними інтернет-порталу судової влади України, майже 1 тис. Виконавчих написів Горая А.С. оскаржується в судах.

Во многих случаях Горай удостоверял исполнительные надписи на кредитных договорах, что запрещено законом, а также удостоверял надписи на договорах, оформленных по краденым документам или в отношении людей, которые вообще не брали кредитов, на основании чего, Житомирской окружной прокуратурой, по результатам мониторинга из открытых источников государственных учреждений и Интернет-изданий, 04.14.2021р. внесены сведения, относительно злоупотребления нотариусом своими полномочиями при осуществлении нотариальных действий, что нанесло существенный вред имущественным правам, государственным интересам и интересам физических лиц, по ч. 1 ст. 365-2 УК Украины.

Читайте по теме:

Фінансова компанія "ІнвестохІллс Веста"
Фінансова компаніія Сіті Фінанс
Фінансова компанія Довіра та гарантія
Коллектори ФК "Профіт Капітал", звідки борг.
Коллектори ООО «РосвенІнвест Україна
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Новий закон про коллекторів в Україні 2021

Остановимся на частном нотариусе Обуховского нотариального округа Киевской области Головкиной Яне Викторовне (приватний нотаріус Обухівського нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна). Где находится, адрес, телефон: (04572)71881, (096)296-35-00 08700, Киевская область, г. Обухов, ул. Киевская, 115, к.1

Відгуки про нотаріуса Головкиной Яні Вікторівні.

В інтернеті не складно знайти відгуки про цього нотаріуса, ось одні з них:

Мария 28.04.2021 20:19 Заверила вп подделку от ТОВ " Онлайн финанс". Жалоба в Минюст

Михайло 26.04.2021 12:48 На роботу пришла постава на основі виконавчого напису від Головкіна Я.В. згідно з якого з мене мають стягнути суму в розмірі трьох зарплат. За все життя мав тільки один кредит який достроково оплатив ще в листопаді 2014 року, про що свідчить довідка з УБКІ. На основі чого з мене вимагають зняти кошти не розумію. Зв'язку нема, ані з нотаріусом - Головкіною Я.В., а ні з виконавцем - Малкова М.В. - ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АЛАНД". Виходить існує організоване групування яке намагається за допомогою дір в законах виманювати гроші !!! Не кожен захоче піти до суду відстоювати права, так як вже нема вірі цій системі.

Юрій 03.04.2021 23:05 друзья я вас поддерживаю .она лишится как и баршацкий лицензии от меня тоже письмо в нотариат так как изготовляет вп подделки!!! Юлия 23.03.2021 19:22 Нотариус делает нот.надписи по поддельным документам. На звонки неотвечает.Жалоба в Минюст отправлена. Ждём. Дмитрий

19.03.2021 11:54 Без ответственная, сделала нотариальную надпись по поддельным документам. На звонки не отвечает. Не проверяя не чего от шараги ФинФорс (Сисилонг) подделали документы он она рада и счастлива обслуживать мошенников. Жалоба в МинЮст уже полетела будем добиваться лишения Головкиной Яны Викторовны лицензии

(істочник)

 довира та гарантия

Борги потрібно віддавати, але робити це необхідно в установленому законом порядку, виключно в правовому полі, керуючись нормами чинного законодавства.

Як колектори стягують борги не секрет - настирливі дзвінки боржнику, розголошення персональних даних третім особам та інформації, що становить банківську таємницю, безглузді погрози, брехня і залякування. Останнім часом колектори переконалися в мало ефективності такого способу і придумали новий - виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі.

Якщо ви отримали постанову приватного виконавця Малкова М.В., Дорошкевич В.Л., Клименко або Клітченко, у вас стягують з заробітної плати 20%, заарештували рахунок в банку або банківську карту - не впадайте у відчай, захищайте і відстоюйте свої майнові права. Чи не можете самі - вам на допомогу адвокати адвокатського об'єднання «АЛЬФА».

 

Борг? нотаріус Личук Тарас Володимирович - Відгуки
  Приватний нотаріус Івано-Франківського ДНО Личук Тарас Володимирович - звідки борг? Отримавши повідомлен
Відгуки про нотаріус Данич Оксана Федорівна
  Приватний нотаріус Київського ДНО Данич Оксана Федорівна – звідки борг? Якщо вас цікавить адреса приватн
Позбавитися боргу Фінансової компанії Вердикт Капітал
   Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує. Антиколектор допомо
Cкасувати борг | приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ
   Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ, «Ідея Банк» – колектори вимагають борг за виконавчи
 Борг за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко Євгена Михайловича
Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович – колектори вимагають обов'язок, виконавчий напис. Останнім
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Частный исполнитель Дорошкевич Вера Леонидовна и исполнительное производство Приватний виконавець Дорошке
Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина
  Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина» откуда долг по кредиту? Если коллекторы Росвен Инвест Украина треб
Что запрещено коллекторам
  Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям
Обжалование постановления частного исполнителя
  Исполнительные производства частных исполнителей по взысканию задолженности МФО В последнее время участ
Что могут сделать коллекторы в Украине
 Что могут сделать коллекторы в Украине О коллекторах, методах взыскания долга перед МФО (микрофинансовыми
Финансовая компания АЛАНД
Финансовая компания АЛАНД что это и почему требуют вернуть долг. Как и большинство финансовых компаний, ФК А
Уступка прав требования Дельта банк
  Уступка прав требования Финансовой компании "АЛАНД" Исполнительная надпись частного исполнителя Горай Ол
Исполнительное производство частного исполнителя Малковой Марии Викторовны (2)
 Исполнительная надпись частного нотариуса Горай Олега Станиславовича, что это? Исполнительное производст

список материалов категории

Статья 6 Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года (ратифицирована Украиной 17.07.97) гарантирует право на справедливое и публичное разбирательство дела в разумный срок независимым и беспристрастным судом, созданным на основании закона при определении гражданских прав и обязанностей лица или при рассмотрении любого уголовного обвинения, предъявляемого лицу.