Адвокат Днепр — Малкова Марія ВІкторівна- виконавче проваждення
 

 Адвокатське об’єднання «Альфа»

Руський воєнний корабель, пішов на**й!

(096) 781-88-64
(099) 970-77-20

     
м. Дніпро, проспект Пушкіна, 29

Малкова Марія ВІкторівна- виконавче проваждення

Приватний виконавець Мельник Юрій Анатолійович наклав арешт на рахунок в банку? Антиколлектор розповість чи законний арешт банківського рахунку.

Арешт, накладений приватним виконавцем Мельником Ю.А., напевно з'явився вам сюрпризом, якого ніхто не очікував. Примусово виповнюється незаконна виконавчий напис на кредитному договорі приватного нотаріуса Києва-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олени Василівни (Грисюк Олена Василівна).

Не розуміючи причини арешту рахунку в банку, хто стягує борг, більшість боржників безуспішно витрачають час на пошук в г. Киев офісу приватного виконавця Мельник Юрія Анатолійовича, телефон або електронну адресу його пошти. Все заради того, щоб дізнатися про причини арешту банківського рахунку.

Безумовно, ця інформація необхідна для розуміння причини арешту рахунку Мельником Ю.А. Як правило, про арешт рахунку боржник дізнається з повідомлення банку, але як має бути за законом?

Напевно йде стягнення за виконавчим написом нотаріуса Горай О.С., Хара Н. або приватного нотаріуса Києва-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олени Василівни (Грисюк Олена Василівна), яка спочатку не законна тому здійснена з масою порушень вимог закону, але про це мова піде нижче.

Про відкриття виконавчого провадження Мельником Ю.А., Клітченко О.А., Дорошкевич В. або будь-яким іншим приватним виконавцем має бути відомо ще на стадії відкриття виконавчого провадження. Відповідна постанова направляється за місцем проживання боржника. Наступні документи виконавчого провадження також направляються боржнику. Однак, вже на цій стадії йде маніпуляція з боку приватних виконавців.

Увага, обман! Маніпуляції з адресою проживання боржника.

Відповідно до чинного законодавства, кожен приватний виконавець діє в рамках свого виконавчого округу. Наприклад, Мельник Ю.А приватний виконавець виконавчого округу м.Києва не може відкрити провадження стосовно боржника, що проживає в м Дніпро, або Запоріжжя. У кожного стягувача, наприклад Фінансової компанії Аланд, Вердикт капітал, Онлайн кредит є свої «кишенькові» приватні виконавці, які пакетно ведуть справи певних фінансових компаній.

Але як же обійти вимоги закону? Все дуже просто. У заяві про відкриття виконавчого провадження заявник вказує будь-яку адресу проживання боржника, взятий з голови, головне - в місті Київ. Звичайно, це не законно. І актуальна судова практика тому доказ. Приватний виконавець Мельник Ю.А. неодноразово був відповідачем за позовом про визнання його дій по відкриттю виконавчого провадження протизаконними, як наслідок - скасування в судовому порядку всіх постанов: про відкриття, про винагороду, про арешт рахунку в банку, про звернення стягнення на доходи боржника!

Ось тому приклад: справа № 520/1727/21 пройшла всі інстанції, в результаті чого адміністративний позов до приватного виконавцю виконавчого округу м.Києва Мельнику Юрію Анатолійовичу (телефон вул. Юрія Поправки , д. 6, оф. 16, м Київ, 02094) про визнання протиправними та скасування постанов - задоволено в повному обсязі. Визнані протиправними та скасування постанови приватного виконавця, винесені в ІП № 64218776 від 21.01.2021 «Про відкриття виконавчого провадження»; від 21.01.2021 - «Про стягнення з боржника основної винагороди"; від 21.01.2021 «Про звернення стягнення з боржника витрат на проведення виконавчих дій».

Оскаржити постанову про арешт банківського рахунку можливе! Головне почати боротьбу з незаконними діями приватних виконавців і відновити законність і справедливість.

приватний виконавець Голяченко Іван

Потрібно розуміти, що відкрите виконавче провадження це лише наслідок, причина - виконавчий документ. Швидше за все, це виконавчий напис нотаріуса приватного нотаріуса Грисюк Олени Василівни (Грисюк Олена Василівна), про незаконність здійснення яких ми писали неодноразово, за старим кредитом, викупленому фінансовою компанією Вердикт Капітал або ФК «Аланд».

Як дізнатися на підставі чого накладено арешт на банківську карту?

Найпростішим способом є установка на смартфон програми ДІЯ (ДІЯ). Після реєстрації в додатку, у вкладці виконавче провадження можна побачити постанови приватних виконавців і все виробництва .

Якщо немає можливості використовувати цей метод, допоможе заяву приватному виконавцю про надання ідентифікатора доступу, отримавши який не складно зайти в Автоматизовану базу виконавчих проваджень (АСВП, загальнодоступна в мережі Інтернет) і отримати повну інформацію звідки виник борг, хто стягувач, на підставі якого документа стягується борг.

Адвокатський запит - не найшвидший, але дієвий спосіб отримання необхідних даних. Приватні виконавці надають адвокатам затребувану інформацію. На нашій практиці був єдиний випадок, коли на адвокатський запит про надання документів приватний виконавець Голяченко Іван Павлович (Голяченко Іван Павлович, 07400, Київська область, місто Бровари, вулиця Янченка Дмитра, будинок 2, офіс 5, телефон: +380986551893, 08130, Києво - Святошінський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 10-Г, офіс 204, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) неправомірно відмовив у її наданні. У зв'язку з цим, за скаргою адвокатів Адвокатського об'єднання «АЛЬФА», в результаті проведення позапланової невиїзної перевірки діяльності, Дисциплінарної комісією приватних виконавців щодо Голяченко І.П. було відкрито дисциплінарне провадження.

Ви дізналися, що від вашої зарплати щомісяця відраховується 20% за постановою частого виконавця, на користь незрозумілою фінансової компанії Профіт Капітал. Немає ніякого поняття, звідки борг і чому частина зарплати йде колекторам на оплату невідомої суми - читайте тут.

Що робити, як зняти арешт з зарплатної картки, з карти на яку приходять соціальні виплати, читайте тут.

Для запису на безкоштовну юридичну консультацію у справі про стягнення боргу ФК «ПРОФІТ КАПІТАЛ», тисніть на іконку телефону в лівому нижньому кутку.

 

Борг? нотаріус Личук Тарас Володимирович - Відгуки
  Приватний нотаріус Івано-Франківського ДНО Личук Тарас Володимирович - звідки борг? Отримавши повідомлен
Відгуки про нотаріус Данич Оксана Федорівна
  Приватний нотаріус Київського ДНО Данич Оксана Федорівна – звідки борг? Якщо вас цікавить адреса приватн
Позбавитися боргу Фінансової компанії Вердикт Капітал
   Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує. Антиколектор допомо
Cкасувати борг | приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ
   Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ, «Ідея Банк» – колектори вимагають борг за виконавчи
 Борг за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко Євгена Михайловича
Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович – колектори вимагають обов'язок, виконавчий напис. Останнім
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Частный исполнитель Дорошкевич Вера Леонидовна и исполнительное производство Приватний виконавець Дорошке
Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина
  Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина» откуда долг по кредиту? Если коллекторы Росвен Инвест Украина треб
Что запрещено коллекторам
  Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям
Обжалование постановления частного исполнителя
  Исполнительные производства частных исполнителей по взысканию задолженности МФО В последнее время участ
Что могут сделать коллекторы в Украине
 Что могут сделать коллекторы в Украине О коллекторах, методах взыскания долга перед МФО (микрофинансовыми
Финансовая компания АЛАНД
Финансовая компания АЛАНД что это и почему требуют вернуть долг. Как и большинство финансовых компаний, ФК А
Уступка прав требования Дельта банк
  Уступка прав требования Финансовой компании "АЛАНД" Исполнительная надпись частного исполнителя Горай Ол
Исполнительное производство частного исполнителя Малковой Марии Викторовны (2)
 Исполнительная надпись частного нотариуса Горай Олега Станиславовича, что это? Исполнительное производст

список материалов категории

Статья 6 Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года (ратифицирована Украиной 17.07.97) гарантирует право на справедливое и публичное разбирательство дела в разумный срок независимым и беспристрастным судом, созданным на основании закона при определении гражданских прав и обязанностей лица или при рассмотрении любого уголовного обвинения, предъявляемого лицу.