Адвокат Днепр — Позбавитися боргу Фінансова компанія Вердикт Капітал
 

 Адвокатське об’єднання «Альфа»

Руський воєнний корабель, пішов на**й!

(096) 781-88-64
(099) 970-77-20

     
м. Дніпро, проспект Пушкіна, 29

Позбавитися боргу Фінансова компанія Вердикт Капітал

 

 Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує.

Антиколектор допоможе розібратися!

Всі колись стикаються з необхідністю взяти кредит у банку і не замислюються про наслідки неповернення боргу. Ви вважаєте, що повністю розрахувалися із банком? Банк так не вважає і на банківських рахунках все ще значиться заборгованість за кредитом. Те саме з МФО – мікрофінансовими компаніями.

Хоча, как боротися з МФО ми розповідали неодноразово в наших статтях, зупинимося на кредитах, які викупила ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ», розглянемо та оцінимо законність стягнення боргу у позасудовому порядку шляхом вчинення напису нотаріуса на кредитному договорі, укладеному у не нотаріальній формі.

Отримали інформацію: «Вердикт Капітал повідомляє про відступлення прав вимоги», що тепер робити?

Останнім часом почастішали випадки, коли громадянин України, який нічого не підозрює, отримує повідомлення з бухгалтерії про стягнення 20% від доходу на користь якоїсь фінансової компанії «Вердикт Капітал». Варто тільки уявити здивування цієї людини, адже вона нікому нічого не повинна. На жаль, це не зовсім так.

антиколекторЗнову повинен? Так не буває, суду не було.

Виконавчий напис нотаріуса, наприклад, приватного нотаріуса Горай Олега Станіславовича є таким самим виконавчим документом, як і виконавчий лист, виданий судом на підставі рішення суду, що набрав законної сили. Різниця полягає в тому, що нотаріальний напис відбувається без участі самого боржника, за заявою стягувача – кредитора, або його правонаступника, наприклад: ФК «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ», ФК «ОНЛАЙН ФІНАНС», ФК «АЛАНД».

Вчинення виконавчого напису нотаріуса абсолютно законно, але тільки на договорах, укладених у нотаріальній формі, наприклад, на договорі іпотеки. Закон передбачає суворі вимоги та жорсткі умови, за яких вчинення виконавчого напису нотаріуса не повинно виходити за рамки законодавства, головне: - Напис нотаріуса може бути зроблений не більше 3-х років з моменту виникнення права вимоги; - відсутність суперечки про право.

Заборгованість повинна бути безперечною. - Наявність оригіналів первинних договорів з боржником. На жаль, приватні нотаріуси заплющують очі на ці вимоги і просто штампують написи на «замовлення» фінансових компаній. Приватні виконавці приймають до виконання та відкривають виконавчі провадження, як правило, у Києві. Причому немає жодного значення, де проживає боржник, у постанові про відкриття виконавчого провадження написано, що боржник проживає в м. Київ, адреса береться з голови.

Як оскаржити виконавчий напис приватного нотаріуса ефективно та без зайвих витрат читайте ТУТ .

Чому і для чого? Все дуже просто, щоб відкрити виконавче провадження у певного приватного виконавця: Клітченко Оксани, Клименка Романа, Дорошкевича Віри та інших, для яких закон не знаходиться на першому місці. Як показує наша практика щодо їх оскарження (визнання такими, що не підлягають виконанню), всі вони не законні, вчинені без достатніх правових підстав, досить просто оскаржити такі написи нотаріуса.

Головне, не поспішайте платити! Вердикт Капітал повідомляє про відступлення прав вимоги» - що це означає, як бути? Деякі банки, ПУМБ, Альфа-банк, Дельта банк продали право вимоги щодо кредитів фінансовим компаніям. Серед кредитів більшість таких, стягнути заборгованість за якими в судовому порядку не можливо через закінчення строку позовної давності. Але борг є на балансі банку, право вимоги він поступився колекторам. По суті, фінансова компанія це і є колектори, які дзвонять боржникам з погрозами, які не мають нічого спільного з реальністю (продамо все ваше майно, подамо до суду).

Потрібно віддати належне, фінансові компанії не розсилають фото - колажі порнографічного змісту, не телефонують сусідам, не загрожують. Це не ефективно, адже українці не настільки безглузді, щоб зараз у це вірити. Методика фінансових компаній – здійснення виконавчого напису нотаріуса.

Що робити, якщо на роботу прийшла постанова приватного виконавця Малкової Марії або Клітченко Оксани, Клименко Романа про звернення стягнення на доходи боржника у розмірі 20% від доходу?

Перше – не панікувати. Здивуємо, але ви нічого не повинні, цим займуться юристи, до яких ви звернетеся. Повірте, досвідчений юрист легко вирішить цю проблему на вашу користь. " 

Друге - не зневірятися. Ми знаємо, що до приватного виконавця, Клименка Романа, Малкової Марії. додзвонитися просто не реально. Отримати документи виконавче провадження неможливо. Не думайте про це, ми отримаємо виконавчі документи, для подальшого оскарження, без участі вищевказаних осіб. Не витрачайте свій час та нерви.

Третє - не платити. Найчастіше виконавці запевняють, що нададуть вам документи, але після першої оплати боргу. Киньте, не варто. Це гроші, що чесно вами зароблені і не чесно стягуються. Хороший адвокат у Дніпрі захистить ваші майнові права. Четверте – терпіння.

На жаль, оскарження таких незаконних дій потребує часу. Процес передбачає необхідність звернення до суду, 3-4 місяці справа розглядатиметься у суді. Але, на цей період, стягнення із заробітної плати буде зупинено ухвалою суду про забезпечення позову, яке ми подаємо разом із позовною заявою.

Хороші новини.

У рамках виконавчого провадження накладено арешт на рахунок, на який приходить заробітна плата? Арешт на рахунок із особливим режимом використання – не законний! Що потрібно зробити: взяти довідку з банку про те, що на заарештований рахунок приходить заробітна плата та написати заяву приватному виконавцю про зняття арешту.

Проблема в тому, що ні приватний виконавець Клітченко Оксана, Клименко Роман, особливо одіозний приватний виконавець Дорошкевич Віра не отримують пошту від боржників, так само як і не відповідають на телефонні дзвінки з незнайомих номерів. Що робити? Дзвонити нам, просто повірте, ми маємо ефективні способи впливу.

 

Борг? нотаріус Личук Тарас Володимирович - Відгуки
  Приватний нотаріус Івано-Франківського ДНО Личук Тарас Володимирович - звідки борг? Отримавши повідомлен
Відгуки про нотаріус Данич Оксана Федорівна
  Приватний нотаріус Київського ДНО Данич Оксана Федорівна – звідки борг? Якщо вас цікавить адреса приватн
Позбавитися боргу Фінансової компанії Вердикт Капітал
   Фінансова компанія «Вердикт Капітал», чому вимагають повернути борг, якого не існує. Антиколектор допомо
Cкасувати борг | приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ
   Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович Київ, «Ідея Банк» – колектори вимагають борг за виконавчи
 Борг за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко Євгена Михайловича
Приватний нотаріус Остапенко Євген Михайлович – колектори вимагають обов'язок, виконавчий напис. Останнім
Приватний виконавець Дорошкевич Віра Леонідівна
Частный исполнитель Дорошкевич Вера Леонидовна и исполнительное производство Приватний виконавець Дорошке
Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина
  Коллекторы ООО «Росвен Инвест Украина» откуда долг по кредиту? Если коллекторы Росвен Инвест Украина треб
Что запрещено коллекторам
  Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям Что запрещено коллекторам и коллекторским компаниям
Обжалование постановления частного исполнителя
  Исполнительные производства частных исполнителей по взысканию задолженности МФО В последнее время участ
Что могут сделать коллекторы в Украине
 Что могут сделать коллекторы в Украине О коллекторах, методах взыскания долга перед МФО (микрофинансовыми
Финансовая компания АЛАНД
Финансовая компания АЛАНД что это и почему требуют вернуть долг. Как и большинство финансовых компаний, ФК А
Уступка прав требования Дельта банк
  Уступка прав требования Финансовой компании "АЛАНД" Исполнительная надпись частного исполнителя Горай Ол
Исполнительное производство частного исполнителя Малковой Марии Викторовны (2)
 Исполнительная надпись частного нотариуса Горай Олега Станиславовича, что это? Исполнительное производст

список материалов категории

Статья 6 Конвенции о защите прав человека и основных свобод 1950 года (ратифицирована Украиной 17.07.97) гарантирует право на справедливое и публичное разбирательство дела в разумный срок независимым и беспристрастным судом, созданным на основании закона при определении гражданских прав и обязанностей лица или при рассмотрении любого уголовного обвинения, предъявляемого лицу.