| (096) 781-88-64 | |
Якщо вас цікавить адреса приватного нотаріуса Данич Оксани Федорівни або відгуки про неї-тобто нотаріус зробив виконавчий напис за неіснуючим обов'язком і приватний виконавець вже відкрив виконавче провадження, арештував рахунок у банку в рахунок оплати боргів.
Відставити паніку, не все так страшно.
Почнемо з адреси нотаріуса Данич Оксани Федорівни. Відповідно до реєстру нотаріусів України адреса офісу Данич О.Ф.: 01133, м. Київ, вул. Л. Первомайського, 9 оф.1. Ця адреса була актуальною у той час, коли вона реалізовувала нотаріальну діяльність. Наразі, за інформацією Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції, відповідно до пункту 4 частини першої статті 291 Закону, наказом міжрегіонального управління від 18.07.2021 № 858/6 призупинено нотаріальну діяльність приватного нотаріуса Київського міського Данича О.Ф. з 18.07.2021р.
Відгуки про нотаріуса Данич Оксана Федорівна однозначні і не найкращі. Це пов'язано з незаконними діями вчиненні виконавчих написів . Які можуть бути відгуки про Данич Оксану Федорівну, якщо людина забула про давно неіснуючий борг і через 10 років йому нагадують про це бухгалтерія – куди надійшла постанова виконавця про звернення стягнення на доходи або банк, від якого надійшло повідомлення про накладення арешту на рахунок та карту.
Останнім часом практика Верховного Суду визначилася і суд визначився з однозначною позицією – виконавчий напис на кредитному договорі простої (не нотаріальної) форми не є законним. Однак це не зупиняє не чисті на руку колекторські компанії, які продовжують подавати нотаріусам матеріали для стягнення старих боргів у позасудовому порядку, а приватні виконавці з радістю приймають їх на виконання.
Не витрачайте час на пошук адреси нотаріуса Данич Оксани та відгуки про неї. Звертайтеся до юристів та оскаржуйте виконавчий напис. Важливо розпочати цей процес якнайшвидше.
Якщо ви отримали повідомлення в додатку ДІЯ, значить відкрито виконавче провадження і незабаром рахунки будуть заарештовані, а із зарплати буде зніматися щомісяця 20% від доходу.
Зупинити стягнення можна шляхом подання позовної заяви до суду та зупинення виконавчого провадження. Для людини, яка не має нічого спільного з юриспруденцією, це просто непосильне завдання, оскільки всі процесуальні документи повинні бути складені та подані у суворій відповідності до закону.